Hizmetlerimiz

Sizin İçin Ne Yapabiliriz ?

Yıkama

Yelkenleriniz yelken yıkama solüsyonunda bekletilerek tuzdan ve lekelerden arındırılır. Kalan inatçı lekeler ise yelken yıkama şampuanı kullanılarak özel fırçalar ve yıkama makinası ile temizlenir. Tüm bu işlemler sırasında yelken kumaşının ve apresinin zarar görmemesi sağlanır. Kumaşa işlemiş yağ ve pas lekelerinin temizlenme garantisi maalesef yoktur

Kontrol

Yıkama işlemi bitmiş yelkenler rüzgar tüylerinden dikişlerine kadar detaylı kontrol edilirler. herhangi bir tamir gerektiren durumda bir rapor ile beraber teklif vererek onayınıza sunulur

Tamir

Yelkeniniz de oluşabilecek yırtıklar sökükler aksesuar hasarları gibi durumlarda yelkenin onarımını sağlamaktayız.

UV Bant Değişimi

Yelkeninizin ömrünü uzatan uv bantlar zamanla özelliğini kaybeder tuzdan ve güneşten sertleşen uv bantlar yelkeninizin formunu bozarak rahatsızlık verebilir özelliğini kaybeden bu bantlar görevini yapmadığında yelkeninizi de güneşten korumayıp eskimesine yol açar. Böyle bir durum da yenilenmesi tavsiye edilir.

Bumba Kılıfı / Lazy Bag

Ana yelkeni güneşten korumak için akrilik kumaş kullanarak yaptığımız ürünler en yüksek kalitede hizmetinize sunulmaktadır.

Yelken Uyarlama

Mevcut yelkeninizin kullanıma dayalı olması gerektiğinden daha fazla uzaması durumunda yada her hangi bir ikinci el yelkeni teknenize uyarlıyabiliriz.

IRC ÖLÇÜMÜ

Ülkemizde yapılan IRC sınıfı yat yarışlarında geçerli olan IRC ölçümleri yetkili ölçücülerimiz ile yapılır.

Logo Uygulama

Yelken üzeri logo uygulamarı sponsor logoları deneyimli ekibimiz tarafından yapılır.